Kilka faktów z historii...

Rozpoczęliśmy działalność w 1995 r. zaczynając od świadczenia usług DTP. Przez kolejne lata zbierane doświadczenie pozwoliło na stopniowy rozwój i poszerzanie naszej oferty. Współpraca z drukarniami i introligatorniami zaowocowała wypracowaniem logistyki dla kompleksowej obsługi wydawnictw książkowych (od projektu, poprzez skład, korekty i druk na oprawie kończąc), co obok wykonywania opracowań i projektów graficznych stało się nieodłączną częścią naszej działalności.

W latach 1997–2007 nasza firma weszła w skład zespołu zapewniającego pełną obsługę poligraficzną dla sieci handlowej należącej do koncernu Ahold (hipermarkety Hypernova i supermarkety Albert).

W 2005 r. wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zakupiony został sprzęt do fotografii cyfrowej, co pozwoliło na znaczne skrócenie procesu tworzenia niektórych publikacji oraz obniżenie kosztów przygotowania zleceń wymagających wykonania zdjęć.

Kolejnym etapem był w 2007 r. zakup maszyny do wysokiej jakości kolorowego druku cyfrowego, otwierający kolejny rozdział w procesie rozwoju naszej firmy i umożliwiający znaczne poszerzenie świadczonych usług.

W 2010 r. nasza firma przeniosła swoją siedzibę na obrzeża Krakowa do Cianowic (gm. Skała), poszerzając ofertę druku cyfrowego o większą i szybszą maszynę produkcyjną o wydajności do 3500 ark./godz.

Obecnie naszą pozycję określić można mianem stabilnego partnera na rynku poligrafii i reklamy, specjalizującego się w opracowaniach graficznych, wydawnictwach książkowych i druku, zarówno offsetowym jak i cyfrowym.

Nasi stali Klienci cenią w szczególności terminowość, rzetelność i profesjonalizm obsługi.


Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!