Oferujemy druk cyfrowy:


Dodatkowo wykonujemy:


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Kolorowy druk cyfrowy...

Drukujemy na kolorowej maszynie do druku cyfrowego BizHub PRO C6501e doskonale radzącej sobie z dużymi nakładami dokumentów zarówno w czerni i w kolorze oferując utrzymanie stabilnej kolorystyki w całym nakładzie.

Wewnątrz urządzenia kryje się szereg innowacyjnych rozwiązań. Jedną z nich jest zastosowanie utrwalania indukcyjnego w 100% równomiernego na całej powierzchni, co ma decydujący wpływ na jakość druku, podobnie jak superszybka stabilizacja obrazu.

Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów SEAD (Screen-Enhancing Active Digital Process) zapewnia wyjątkowo wierną reprodukcję barw, przy zachowaniu wysokiej szybkości druku. System ten gwarantuje wyższą jakość obrazu przy bardziej równomiernych tłach uzyskanych dzięki zastosowaniu unikatowej metody rastrowania. Nowa technologia Konika Minolta ITbit (Image Tag bit) poprawia jakość tekstu poprzez wyostrzenie krawędzi przy drukowaniu obrazów półtonowych, w sposób widoczny podwyższając jakość reprodukcji krawędzi czcionek, druku negatywowego i cienkich wektorów. W celu zwiększenia prędkości druku i uzyskania najwyższej precyzji bizhub PRO wyposażono w innowacyjny dwupromieniowy moduł laserowy. Ponadto urządzenie wyposażone jest w trzy mikroukłady HI-PER ASIC, w których zastosowano wiele technologii o zasadniczym znaczeniu dla wyjątkowej wydajności systemu.

Do druku używamy wyłącznie najwyższej jakości oryginalnych tonerów polimeryzowanych Simitri HD. Pozwala to na osiągnięcie imponującej jakości druku oraz większą elastyczność w doborze papieru.

Zastosowany w naszej maszynie kontroler druku Fierry umożliwia elastyczne zarządzanie kolorami, zapewniając profesjonalny druk i osiągnięcie pożądanego efektu.

Dodatkowo posiadamy finiszer falcująco-zszywający z post-inserterem umożliwiający tworzenie gotowych folderów i broszur.

Możliwości BizHub PRO C6501e w skrócie:


Czarno-biały druk cyfrowy...

Drukujemy na czarno-białej maszynie do druku cyfrowego BizHub PRO 1050eP przystosowanej do wysokonakładowego druku w czerni.

Możliwości BizHub PRO 1050eP w skrócie:

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!